Naujienos


Mieli Bičiuliai, jau RUDUO!... Ruduo... Koks gražus ruduo! Kiek spalvų! Jau pamažu šaltukas glosto mūsų veidą, rankas. Lapai šiugžda po kojom... Lapų kilimas – spalvotas, švelnus. Toks švelnus kaip Double A Premium. O kokios rudeniškos spalvos ant šio šilko švelnumo popieriaus... Pirkite Double A Premium popieriaus 2 dėžutes ir dovanosime Jums Double A vardo lipnių lapelių užrašų knygutę! UAB „Inčas“ kviečia Jus lieti savo mintis, rašyti ataskaitas, programas, pasiūlymus... ant švelnaus, akis nedirginančio, „eukaliptais kvepiančio“ :) popieriaus. O ant lipnių lapelių galėsite palikti mielus ar draugiškus paskatinimus ar priminimus draugams, kolegoms, mylimiesiems...

2014-10-09

Brangūs Bičiuliai, plečiame Double A fabriko asortimentą. Norime Jums pristatyti naują kopijavimo (biuro) popierių SMART COPY ECO. Draugiškas aplinkai: gaminamas iš greitai augančių medelių (Paper from Farmed Trees) ir jokių natūralių miškų kirtimo, naikinimo. Tai aukštos kokybės kopijavimo popierius kasdienėms biuro reikmėms. Puiki spaudo kokybė. Tinka lazeriniams ir rašaliniams spausdintuvams, faksams kopijuokliams.

2014-10-08

Mieli, mylimi Bičiuliai - Jums Double A dovanos! Jūsų geriausias biuro draugas Double A Premium Jūsų nepamiršo ir sveikina su pavasariu: Užsimerkite! Giliai įkvėpkite, pajuskite – jau... jauuu PAVASARIS! Bundanti gamta – saulė, žydras dangus, „sprogstantys“ medžiai, atgyjanti žolė, čiulbantys ulbantys paukšteliai, žibutės, pavasario gėlės, šiluma...Mmmm, gražumėlis, smagumėlis!
< Plačiau >

2014-04-01

Double A biuro popierius - popierius, saugantis mūsų gamtą ir miškus. Pirkdami iš autorizuoto Double A partnerio, prisidėkite prie gamtos saugojimo ir jus: https://www.youtube.com/watch?v=8K3oUJAL_Ek#

2014-01-20

Laba diena Mieli Bičiuliai, UAB „Inčas“ skelbia itin patrauklią ir įdomią programą Double A popieriaus bičiuliams – Fotografuok ir dalinkis. Programos laikas – 2014 m. sausio 1-31 d. Reikalavimai, norintiems dalyvauti: 1) Double A biuro popieriaus ekspozicija. Ji turi būti iš ne mažiau kaip 25 pakelių A4 formato 500 lapų Double A popieriaus. Double A pakuotės turi būti kūrybiškai ir įtaigiai išstatytos mažmenos prekybos vietoje ir išbūti visą kampanijos (programos) laikotarpį. Double A negali būti fotografuojamos sandėlyje, ant lentynos ar kitoje netinkamoje vietoje.
< Plačiau >

2013-12-30

Mieli bičiuliai, UAB "Inčas" visus sveikina su artėjančiom šv. Kalėdom ir Naujaisiais Metais. Tai, kas buvo, mes vadiname praeitimi. Tai, kas bus – ateitimi. Dažnai mūsų protas mus nukelia į praeitį, ir gyvename tuo, kas jau praėjo. Arba į ateitį – gyventi tuo, ko dar nėra ir... planuoti, planuoti, planuoti...Tad nepastebime to, kas vyksta čia ir dabar. Nepastebime to, ką turime, kokie turtai slypi čia ir dabar. Mažokai gyvename šiandien. Mūsų turtai yra visa, kas liūdina ir kas džiugina, kas suteikia mums stiprybės ir rodo mus esant silpnus... Ir geriausia, gražiausia, nuostabiausia – mes galime dalintis su kitais... jei norime...
< Plačiau >

2013-12-20

Mieli bičiuliai, Double A jus sveikina su šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais: http://www.youtube.com/watch?v=o8BLkh5ekbE

2013-12-20

UAB "Inčas" pagal ES Regioninės plėtros fondo LVPA administruojamą priemonę "Naujos galimybės" 2011-2013 metais vykdė projektą "UAB Inčas geografijos plėtra" (S-VP2-2.1-ŪM-04-K-02-044). Bendra projekto vertė - 93807 Lt, iš kurių struktūrinių fondų parama - 37523 Lt, UAB "Inčas" nuosavas indėlis 56284 Lt.
< Plačiau >

2013-06-06

Mieli Pirkėjai, primename, kad UAB Inčas yra oficialus ir vienintelis (http://www.doubleapaper.com/lt/our-distributors) Double A biuro popieriaus atstovas Lietuvoje, importuojantis šį šilko švelnumo, ekologišką popierių tiesiogiai iš gamintojo.

2013-03-14

Mieli Pirkėjai, primename, kad UAB Inčas yra oficialus ir vienintelis (http://www.doubleapaper.com/lt/our-distributors) Double A biuro popieriaus atstovas Lietuvoje, importuojantis šį šilko švelnumo, ekologišką popierių tiesiogiai iš gamintojo.
< Plačiau >

2013-03-14

Nauja prekė! Double A Color Print - tai specialus nekreidinis, itin lygus popierius, skirtas aukštos kokybės spalvoto kopijavimo ir spausdinimo darbams.
< Plačiau >

Double A „Praeinamumo“ tyrimas.Double A“ popierius puikiai išlaikė „Jokių strigčių“ praeinamumo (angl. No Jam’ Runnability test) testą, kurio metu naudojant didelio greičio kopijavimo aparatą be jokių strigčių buvo kopijuojama 100 000 lapų „Double A“ 80 gsm popieriaus. Testas buvo atliktas laboratorijos sąlygomis, stebint nepriklausomiems ekspertams, vieno pirmaujančių kopijavimo aparatų gamintojo patalpose ir „Double A“ tyrimų centre. Šio testo rezultatai puikiai įrodė, kad jei sakoma „Jokių strigčių naudojant Double A popierių“, tai būtent tai ir turima galvoje.
< Plačiau >